планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Ворскла" у драматичному трилері програла Лігу Європи

Читати матеріал російською

"Ворскла" з рахунком 3: 1 обіграла "Жиліну", але не змогла пройти в наступний етап Ліги Європи. Перший матч завершився з рахунком 2: 0 на користь словаків.

Полтавські футболісти з перших хвилин кинулася в бій, але забити швидкий гол не змогли, а з кожною наступною хвилиною їх гра ставала все гіршою. Ключовий момент настав у другому таймі. Граючи ні добре ні погано, полтавчани на 67-й хвилині змогли забити гол (відзначився Шиндер) і після цього українська команда немов прокинулася. Розгортаючи раз за разом свої атаки на ворота суперника, підопічні Сачко на 90 + 1 й хвилині змогли забити необхідний другий м'яч і перевести гру в овертайм.

Ну, а додаткові 30 хвилин перетворилися на справжню драму. На 20-й хвилині екстратайму Турсунов з пенальті забив третій гол, чим привів в екстаз стадіон ім. Бутовського. За 2 хвилини до кінця українці вийшли три в одного, але замість вірного четвертого гола, лише втратили шкіряну сферу, а на останній секунді другого овертайму гості продавили оборону по центру, і Вілліан з 12 метрів пробив у сітку рикошетом від дальньої штанги.

3: 1 і за рахунок гола забитого на виїзді в наступний раунд Ліги Європи проходять словаки. Ворсклянам залишається лише нарікати за розслабленість і розтринькані моменти

"Ворскла" (Полтава) - "Жиліна" - 3: 0 (0: 0)

Голи : Шиндер 68 "- 1: 0, Ткачук 90" - 2: 0, Турсунов 100 "- 3: 0, Вілліан 120" - 3 : 1 " Ворскла ": Непогодов, Сімінін (Пердута 46 '), Даллку, Сапай, Ткачук, Скляр (Міщенко 87'), Ткачук, Бартулович (Баранник 60 '), Турсунов, Шиндер, Ковпак Запасні: Чеснаков, Громов, Ткаченко, Дитятьєв " Жиліна ": Волешак, Вавро, Летич (Гучко 118 '), Шкрініар, Паур, Качор, Печовскі, Бенеш (Шкварка 73'), Мігалік (Вілліан 78 '), Єліч, Шпалек Запасні: Ле Гянг, Кадлец, Мазань, Кльоц Видалення : Шпалек 100 '

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".