Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Шахтар" розгромно програв ПСЖ у Лізі УЄФА

2.1тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" (U-19) у другому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА зазнав розгромної поразки від французького ПСЖ. "Гірники" програли вдома з рахунком 1:4.

Гості приголомшили підопічних Сергія Ковальова вже на початку матчу - на 7-й хвилині відзначився Огустін. Парижани перевершували донеччан у володінні м'ячем і перед самою перервою зусиллями Дюкура подвоїли перевагу.

Після перерви сценарій гри не змінився - змінювався лише рахунок на табло. Спершу Перейра де Са довів рахунок до розгромного, потім Зубкову вдалося один м'яч відквитати, а жирну крапку в матчі поставив Огустін. Він же міг оформити і хет-трик, але на 91-й хвилині не зміг переграти з "точки" воротаря донеччан Романова.

Варто зазначити, що це вже друга велика поразка команди Сергія Ковальова. У першому турі на виїзді "Шахтар" програв "Реалу" 0:4.

Нагадаємо, сьогодні ввечері на поле "Арени Львів" вийдуть основні склади "гірників" і парижан. "Обозреватель" проведе "Шахтар" - ПСЖ: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів. Початок о 21:45.