Німецький "Байєр" переміг фіналіста Ліги чемпіонів

3,4 т.
Німецький 'Байєр' переміг фіналіста Ліги чемпіонів

Німецький "Байєр" здобув мінімальну перемогу над іспанським "Атлетіко" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч на "БайАрені" закінчився з рахунком 1: 0. "Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Байєр - Атлетіко .

Єдиний м'яч забив турецький легіонер "фармацевтів" Хакан Чалханоглу на 57-й хвилині зустрічі. Півзахисник невідпорно пробив праворуч після передачі Белларабі.

Після пропущеного м'яча "Атлетіко" нічого не зробив, щоб якось змінити ситуацію на полі. Мадридці ще повинні дякувати фортуні, що пропустили всього один м'яч. "Байєр" не реалізував ще парочку найнебезпечніших моментів.

Дивіться:

Байєр - Атлетіко Мадрид - 1-0: відео голів

До того ж, на 76-й хвилині гості залишилися в меншості після другої жовтої картки Тьягу.

Гра у відповідь пройде 17 березня в Мадриді на "Вісенте Кальдерон". "Фармацевти" поїдуть до Іспанії, маючи невелику перевагу, проте інтрига у протистоянні зберігається.

Дивіться:

Ліга чемпіонів: матч-центр 1/8 фіналу

Відзначимо, що в другому матчі дня "Монако" сенсаційно розбив "Арсенал" у Лондоні .