"Дніпро" програв "картопляним жукам" з четвертої ліги

4,1 т.
'Дніпро' програв 'картопляним жукам' з четвертої ліги

Дніпропетровський "Дніпро" поступився німецькій "Алеманією" у першому контрольному матчі на зборах в Нідерландах. Гра третьої команди України та другої команди четвертого німецького дивізіону закінчилася з рахунком 0: 1.

ВІДЕО МАТЧУ ДНІПРО - алеманов ДИВІТЬСЯ ТУТ

Єдиний м'яч забив Джером Профетер на 76-й хвилині. Після подачі Давідата зі штрафного Профетер випередив Довбіка і з кількох метрів ударом в дотик розстріляв ворота.

Дніпряни володіли перевагою в першому таймі. Після перерви "картопляні жуки" вирівняли гру.

"Ця гра нам стане в нагоді. Через такі матчі ми набираємо кондиції. Адже це теж досвід. Ми завжди прагнемо виграти, але не завжди виходить. Зрозуміло, що буде нелегко повторити торішній результат (вихід у фінал Ліги Європи), але ми будемо намагатися його перевершити ", - сказав після гри півзахисник дніпрян Бруну Гама.

Наступний матч Дніпро зіграє 6 липня проти нідерландського "Арнема".

Читайте: Екс-футболіст "Дніпра" шокував розповіддю про КНДР

Товариський матч

ДНІПРО Дніпропетровськ - алеманов Аахен, Німеччина - 0: 1

Дніпро: 16. Лаштувка (77. Шеліхов, 46), 7. Канкава (14. Чеберячко, 46), 11. Селезньов ((9. Калинич, 46 '), 12. Лео Матос (97. Близниченко, 46), 19. Безус (28 . Бохашвілі, 46 '), 20. Бруну Гама (8. Кочергін, 46'), 23. Дуглас Сілва (39. Сваток, 46), 29. Ротань (25. Федорчук, 46 '), 30. Папа Гуйє (6 . Прийма, 46), 44. Федецький (2. Влад, 46 '), 99. Матеус (5. Білоног, 46) Алеманнія: 0. Олені, 3. Врзогіч, 4. Профетер, 7. Рютер Флоріан, 10. Довідат , 21. Дьома (к), 22. Ернст, 24. Хаккенберг, 29. Гедді, 31. Грауденц, 37. Майер На заміну виходили: 18. Спринт, 2. Вінтер, 8. Хасані, 9. Дагістан, 11. Зеба , 14. Іто, 17. Мор, 23. Мюллер, 27. Корб, 30. Лехден 0: 1 Джером Профетер, 76 '