Герой! Французький воротар забив м'яч на останній хвилині: відео голу | Обозреватель 08 листопада
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Герой! Французький воротар забив м'яч на останній хвилині: відео голу

6.7тЧитати новину російською

Французький воротар Вільям Дютуа став справжнім героєм матчу 15-го туру чемпіонату Бельгії "Локерен" - "Сент-Труйден".

27-річний голкіпер гостей в доданий час феноменально врятував свою команду від поразки.

За рахунку 1:0 на користь господарів Вільям ризикнув підключитися до атаки, коли на секундомірі йшла дев'яносто третя хвилина. Дютуа не полінувався пробігти все поле, прийшовши на кутовий, і був винагороджений за сміливість.

Після навісу воротар пішов у боротьбу зі своїм колегою і героїчно проштовхнув головою м'яч у ворота "Локерена".

Нагадаємо, нещодавно в Бельгії справжнім супергероєм став інший голкіпер - воротар-ветеран відбив три пенальті в одному матчі.