Україна здобула першу перемогу у відборі до ЧС-2018

36,5 т.
Україна - Косово огляд

Збірна України з футболу здобула першу перемогу під керівництвом Андрія Шевченка. У матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу-2018 наша команда здолала косовар - 3:0.

"Жовто-сині" нервово почали зустріч, яка проходила в Кракові. Українці часто втрачали м'яч, помиляючись в передачах. Це не заважало номінальним господарям контролювати хід зустрічі.

Перевага українців вилилася в логічний гол Артема Кравця. Нападник "Гранади" прийняв м'яч від Зінченка і не без рикошету точно пробив у верхній кут.

Читайте: Торпеда: знаменитий польський футболіст забив шикарний м'яч у відборі на ЧС-2018 - відео шедевра

Після перерви збірна України продовжила тиснути на ворота суперника. Підопічні Андрія Шевченка активно використовували правий фланг, де проявляв активність Андрій Ярмоленко.

На 56-й хвилині динамівець запустив у прорив Бутко, але дуже небезпечний простріл Богдана ніхто замкнути не зміг.

У середині другого тайму гра набула гостроатакуючий характер. При цьому суддя гри Кевін Блом з Нідерландів не призначив очевидний пенальті у ворота наших суперників за фол на Євгені Коноплянці.

На 78-й хвилині Руслан Ротань відправив другий м'яч у ворота косовар, проте гол був справедливо скасований бригадою голландських арбітрів.

А ще через три хвилини Андрій Ярмоленко остаточно зняв усі питання про переможця. Після передачі Олександра Караваєва динамівець впевнено розібрався з захисниками і точно пробив повз воротаря.

Крапку в матчі поставив Руслан Ротань, який могутнім ударом з-за меж штрафного змусив капітулювати Уйкані.

Таким чином, наша команда здобула першу перемогу у відбірному турнірі до ЧС-2018.

Читайте: "Рвався приїхати": Ракицького не пустили в збірну України зіграти з Косово

Україна - Косово - 3:0 (1:0) Голи: Кравець 31 "- 1:0, Ярмоленко 81" - 2: 0, Ротань 87 "- 3:0

Україна: П'ятов, Соболь, Кучер, Ордець, Бутко, Степаненко, Коваленко, Коноплянка (Караваєв 79 '), Зінченко (Ротань 64'), Ярмоленко, Кравець (Зозуля 84 ')

Косово: Уйкані, Пакарада, Пніші, Ррахмані, Пердедай (Сулеймані 77 '), Мєха (Беріша 55'), Крьєзіу, Беріша, Шала, Рашіца (Зенелі 66 '), Мурікі

Попередження: Беріша 20 ", Крьєзіу 82 '