Форвард збірної України познущався над воротарем у чемпіонаті Росії: відео голу

1,5 т.

Форвард збірної України Євген Селезньов, який перейшов з "Дніпра" в "Кубань", забив перший м'яч за свій новий клуб.

Дебютний гол нападника в чемпіонаті Росії потрапив у ворота "Крил Рад". Селезньов відкрив рахунок у поєдинку 20-го туру російської Прем'єр-ліги на початку другого тайму.

На 47-й хвилині Євген знущальним ударом з пенальті катнув м'яч в правий кут воріт, дочекавшись поки воротар стрибнув в протилежну сторону.

Читайте: "Нехай там париться": Притула різко відреагував на переїзд Селезньова в Росію

Гол українця став переможним. Селезньов провів на полі всі 90 хвилин, а "Кубань" виграла з рахунком 2:0.

Читайте: "Пропозиції з Європи не влаштували": Селезньов пояснив свій переїзд до Росії

Нагадаємо, раніше в Росії висміяли форварда збірної України за симуляцію в матчі із "Зенітом".