14 грудня • оновлено в 01:20

Футболіст збірної України професорським ударом приніс перемогу турецькому клубу

21.5т
Читати матеріал російською

Нападник турецького "Карабюкспором" Євген Селезньов допоміг своїй команді обіграти кіпрський "Аріс" під час підготовки до нового сезону. Футболіст збірної України забив переможний м'яч у товариському матчі на зборах.

Спершу екс-форвард "Дніпра" і "Шахтаря" заробив пенальті, блискуче поставивши корпус захиснику в штрафний суперника, а потім впевнено реалізував 11-метровий. Селезньов по-професорськи розвів м'яч і воротаря по різних кутах. Таким чином "Карабюкспор" здобув перемогу з рахунком 2:1.

Варто зазначити, що крім Євгена, який відіграв усі 90 хвилин, у цьому поєдинку взяли участь ще двоє українців. Колишній кіпер "Динамо" Олександр Рибка вийшов на поле після перерви, а напівзахисник Євген Близниченко був замінений після першого тайму.

Раніше "Обозореватель" повідомляв, що тренер збірної України здійснив незвичайний вчинок заради виходу команди на ЧС-2018 в Росії.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!