Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

"Динамо" зіграло внічию з "Бешикташем" у другому турі Ліги чемпіонів

22.8тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" набрало перші очки в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. У другому турі групи В "біло-сині" зіграли на виїзді внічию з турецьким "Бешикташем" - 1:1.

Господарі активно розпочали зустріч, із перших хвилин захопивши ігрову та територіальну перевагу. Підопічні Сергія Реброва здебільшого захищалися, роблячи багато помилок при переході з оборони в атаку.

Турки сповна скористалися пасивністю гостей, все частіше підбираючись до воріт Рудька. І "Бешикташ" досяг свого на 29-й хвилині. Корзун збив Абубакару біля своєї штрафної, а Рікардо Куарежма ідеально виконав стандарт, розкішно перекинувши стінку і не залишивши жодних шансів нашому голкіперу.

Після перерви динамівці заграли активніше. Ребров явно сказав гравцям в роздягальні, щоб вони не соромилися за можливості пробивати, і це почало давати плоди.

"БЕШИКТАШ" - "ДИНАМО": ДИВИТИСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Обидві команди почали демонструвати відкритий футбол, і результат не змусив себе чекати. В середині другого тайму "Динамо" заробило штрафний, Рибалка навісив на дальню штангу, а Циганкой, який вийшов на заміну, влучно пробив повз воротаря.

Забитий м'яч надихнув киян. Вони почали все більше нагнітати на половині поля суперника і мали прекрасний шанс вийти вперед. На 86-й хвилині Ярмоленко вийшов один на один із голкіпером, однак переграти Фабрі не зумів.

Таким чином "Динамо" набирає своє перше очко в групі "В". Наступним суперником киян стане португальська "Бенфіка".