Маестро! Форвард "Шахтаря" забив розкішний гол п'ятою першим же дотиком у дебютному матчі

26,6 т.
Маестро! Форвард 'Шахтаря' забив розкішний гол п'ятою першим же дотиком у дебютному матчі

20-річний нападник "Шахтаря" Андрій Борячук потішив фантастичним голом у першому ж матчі чемпіонату України за донецький клуб. Вихованець вінницького футболу відзначився в поєдинку 9-го туру УПЛ проти луцької "Волині".

Борячук вийшов на заміну на 74-й хвилині замість Факундо Феррейри і через чотири хвилини першим же дотиком відправив п'ятою м'яч у ворота гостей. Нагадаємо, що раніше Андрій брав участь у матчі Кубка України, де забив "Тернополю".

Читайте: Де дивитися матчі 9-го туру чемпіонату України: розклад трансляцій

Зазначимо, що гра "Шахтар" - "Волинь" завершилася з рахунком 3:0. Крім Борячука, голи забивали Ордець і Кичак (у свої ворота).