"Зоря" обіграла "Дніпро" і вийшла у фінал Кубка України

36,0 т.
'Зоря' обіграла 'Дніпро' і вийшла у фінал Кубка України

Луганська "Зоря" стала першим фіналістом Кубка України з футболу. У матчі-відповіді півфіналу, який проходив у Запоріжжі, команда Юрія Вернидуба шокувала дніпропетровський "Дніпро", вирвавши перемогу з потрібним рахунком на останніх секундах - 2:0.

Номінальним господарям допоміг швидкий забитий м'яч. Його вже на 8-й хвилині на свій рахунок записав Джаба Ліпартія.

Цей гол деморалізував "Дніпро", який довго не міг прийти в себе. Лише у середині другого тайму у гостей стали виникати моменти. Але Безус своїми шансами не скористався.

Читайте: Вперше в історії. Фінал Кубка України з футболу пройде на новому стадіоні

Розплата прийшла тоді, коли здавалося, що командам не уникнути овертайму. Тотовіцький блискуче виконав штрафний і відправив свою команду у вирішальний матч турніру.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "ЗОРЯ" - "Дніпро"

Зазначимо, що матч завершився масовою бійкою футболістів, яку спровокував лідер "Дніпра" Роман Зозуля. Крім того, футболіст "синьо-біло-блакитних" штовхнув ногою суддю.

Кубок України. 1/2 фіналу

Матч-відповідь

"Зоря" - "Дніпро" - 2: 0 (перший матч - 0: 1)

Голи: Ліпартія 8 "- 1: 0, Тотовіцький 90 + 5" - 2: 0

"Зоря": Шевченко, Каменюка, Сиваков, Форстер, Опанасенко, Гордієнко, Чайковський, Петряк (Гречишкін 81 '), Ліпартія (Тотовіцький 50'), Караваєв (Сухоцький 78 '), Будковьскі1

"Дніпро": Лаштувка, Піко, Папа, Сваток, Федецький, Ротань, Шахов, Лучкевич (Кобахідзе 87 '), Політило (Безус 36'), Руїс (Бруну 60 '), Матеус

Попередження: Опанасенко 58 ', Сиваков, 90 - Шахов 44', Лаштувка, 90, Безус, 90

Додамо, що суперником "Зорі" по вирішального матчу Кубка України стане донецький "Шахтар". "Гірники" у своїй півфінальній дуелі переграли "Олександрію".