Визначилися перші півфіналісти Ліги чемпіонів

22,4 т.
Ліга чемпіонів

У Європі завершився матчі у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У Мадриді і Лестері визначилися дві кращі футбольні команди Старого Світу.

"Реал" не зміг легко пройти "Баварію", безглуздо упустив перемогу в основний час. Серіхо Рамос забив курйозний автогол і дозволив німцям перевести гру в овертайм. Однак у додаткові півгодини "вершкові" показали, хто в домі господар. Дубль Роналду не залишив шансів підопічним Карло Анчелотті.

"Реал Мадрид" Іспанія - "Баварія" Німеччина - 4:2

Голи: 0:1 - 53, пенальті Левандовскі, 1:1 - 76 Роналду, 1:2 - 77, автогол Рамос, 2:2 - 104 Роналду, 3:2 - 109 Роналду, 4:2 - 112 Асенсио.

Реал Мадрид - Навас, Начо, Марсело, Карвахаль, Рамос, Модріч, Каземіро, Кроос (Ковачич, 114), Іско (Васкес, 71), Роналду, Бензема (Асенсио, 64).

Баварія - Нойер, Боатенг, Хуммельс, Алаба, Лам, Відаль, Хабі Алонсо (Мюллер, 75), Алькантара, Роббен, Рібері (Дуглас Коста, 71), Левандовскі (Кіммі, 88).

Попередження: Відаль (5), Каземіро (40), Хабі Алонсо (70), Хуммельс (75), Роббен (101).

Видалення: Відаль (84).

Перший матч - 2:1

У другому чвертьфіналі "лисиці" не змогли створити сенсацію, і зігравши внічию з "Атлетіко" вилетіли з турніру. Іспанці вели в рахунку до середини другого тайму. Варди зміг зрівняти рахунок, але забити такий рятівний переможний гол у англійців не вийшло.

"Лестер" Англія - ??"Атлетіко" Іспанія - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 26 Сауль, 1: 1 - 61 Варди.

Лестер - Шмейхель, Морган (Амарт'я, 84), Фукс, Сімпсон, Беналуан (Чілуелл, 46), Дрінкуотер, Ндіді, Олбрайтон, Марез, Окадзакі (Ульоа, 46), Варди.

Атлетіко - Хмара, Годін, Савич, Філіпе Луїс (Корреа, 74), Хіменес, Феррейра Карраско (Торрес, 69), Габі, Коке, Сауль, Грізманн, Хуанфран (Люка Ернандес, 56).

Перший матч - 0:1

19 квітня відбудуться ще два чвертьфінали: "Ювентус" - "Барселона" і "Боруссія" - "Монако". Півфінали пройдуть 2-3 травня. Жеребкування цієї стадії відбудеться в п'ятницю, 21 квітня.