"Шахтар" вийшов у груповий турнір Ліги Європи

26,8 т.
Шахтар - Істанбул ББ

"Шахтар" у матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи обіграв "Істанбул ББ" і вийшов у груповий етап турніру. Зустріч у Львові завершилася з рахунком 2:0.

"Бешикташ" в Україну повіз напівосновний склад і в першому таймі зовсім нічого не показав. Перевага "Шахтаря" в класі була настільки очевидною, що П'ятов відчував себе туристом у цій грі. Проте, незважаючи на тотальну перевагу донецької команди, гостроти в поєдинку було мало.

"Гірники", тримаючи в розумі рахунок попередньої зустрічі, особливо не напружувалися, і єдиний по-справжньому гольовий момент, який закінчився забитим м'ячем, створили Саіме турки.

У другій половині зустрічі підопічні Фонсекі ще зменшили оберти, і "Бешикташ" провели першу атаку на ворота П'ятова. Це розбудило господарів, вони підвищили градус свого нападу і в результаті заробили пенальті.

Через 3 хвилини Ферейра міг знімати всі питання про переможця, але після виходу один на один не зміг потрапити в рамку. Під кінець матчу турецькі гравці зовсім поникли, і "Шахтар" міг робити рахунок набагато більшим, але в завершальних стадіях атак успіх був явно проти "Шахтаря".

Жеребкування групового турніру Ліги Європи пройде у п'ятницю, 26 серпня. Початок о 14:00

Читайте: "Шахтар" - "Істанбул" - 2-0: хронологія матчу Ліги Європи

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Істанбул ББ" (Стамбул, Туреччина) - 2:0

Голи: Марлос 71 (пен.) - Аттамах 22 (авт.)

"Шахтар": П'ятов, Коваленко (Нєм 83), Ракицький , Срна, Ісмаїлі, Тайсон, Феррейра (Едуардо 77), Марлос, Фред (Малишев 72), Степаненко, Кучер

"Істанбул ББ": Бабаджан, Чікалеші, Алкилич (Учар 46), Езмерт (Моссоро 78), Юндер, Аттамах, Албайрак, Єпуряну, Белозоглу (Хольмен 28), Ротман, Езторун

Попередження: Фред 36, Едуардо 85 - Ротман 58, Албайрак 64, Учар 70, Хольмен 78, Моссоро 82