Коноплянка допоміг "Севільї" вийти в півфінал Кубка Іспанії

13,1 т.
Коноплянка допоміг 'Севільї' вийти в півфінал Кубка Іспанії

"Севілья" українця Євгена Коноплянки впевнено вийшла до півфіналу Кубку Іспанії. У матчі-відповіді проти скромного "Мірандеса" команда Унаї Емері здобула на виїзді розгромну перемогу з рахунком 3: 0. Півзахисник збірної України вийшов на поле в стартовому складі. З перших хвилин Коноплянка намагався активно брати ініціативу на себе - на початку зустрічі м'яч після удару Жені просвистів поруч з воротами.

Читайте: Тренер "Севільї" виступив на захист Коноплянки

Український хавбек регулярно постачав партнерів передачами, проте забити після його передач нікому так і не вдалося. Емері зняв Коноплянку в середині другого тайму за рахунку 1: 0 на користь "Севільї" - ще на 9-й хвилині Іборра реалізував пенальті за фол на Кристофоро.

Читайте: Тренер "Севільї" висунув нові вимоги Коноплянці

Андалузці добили господарів вже без Євгена - забивали Муньос і Коке. Останній відзначився після передачі Какути, що вийшов замість українця. Нагадаємо, після першого матчу з "Мірандес" фанати "Севільї" освистали Коноплянку за бліду гру.