"Динамо" врятувалося від ганьби в матчі з південнокорейцями

17тЧитати новину російською

Київське "Динамо" на підготовчому зборі в Іспанії в неділю, 29 січня, зіграло свій четвертий контрольний поєдинок. На тренувальних полях спорткомплексу в Марбельї підопічні Сергія Реброва звели внічию матч із південнокорейським "Сувон Самсунг Блувінгз" (1:1).

Початок гри був за футболістами "Сувона", які намагалися активно використовувати пресинг, притиснувши динамівців на їхній половині поля. Ближче до середини тайму українцям вдалося взяти м'яч під свій контроль і провести кілька хороших атак флангами.

У другому таймі корейці знову захопили ініціативу, яка і призвела до взяття воріт Бущана. Після пропущеного гола Сергій Ребров вирішив провести цілу серію замін і "біло-сині" змогли зрівняти рахунок.

"Динамо" - "Сувон Самсунг" - 1:1 (0:0)

Голи: Яремчук (66) - Йонгсунг (51).

"Динамо": 35.Коваль (52.Бущан, 46), 42.Лукьянчук (9. Морозюк, 60), 40.Тимчік (24. Віда, 60), 44. Осман (5.Антунеш, 60), 16. Сидорчук (19.Гармаш, 65), 48.Оріховській, 17.Рибалка, 18.Корзун, 77.Громов, 10.Ярмоленко, 7.Гладкій (20.Яремчук, 46).

Запасні: 33.Хачеріді, 26.Бурда, 14.Очігава, 8.Шепелєв, 29.Буяльський, 25.Гонсалес, 32.Федорчук, 15.Циганков, 41.Беседін, 11.Мораес.

Попередні матчі:

21 січня. "Динамо" - "Санкт-Паулі" - 3:1

23 січня. "Динамо" - "Тянцзінь Теда" - 3:0

25 січня. "Динамо" - "Ліферінг" - 1:3

Зазначимо, що свій заключний поєдинок в Іспанії чемпіони України проведуть 30 cічня проти болгарського клубу ЦСКА. Початок о 13:00