"Карпати" зробили феноменальний камбек, забивши три голи за 8 хвилин

8.5тЧитати новину російською

"Карпати" в заключному матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу проти "Дніпра" продемонстрували феноменальну волю до перемоги. Львівський клуб, граючи у гостях, зумів за 8 хвилин забити три голи, організувавши яскравий камбек.

На початку другого тайму рахунок відкрив Владислав Кочергін, на 54-й хвилині Артем Довбік подвоїв перевагу "Дніпра", забивши свій п'ятий гол у УПЛ, після чого господарі просто перестали грати.

"Карпати" не упустили можливість покарати господарів за такий стосунок до захисту, з 65-ї по 73-у хвилину забивши три голи - відзначилися Ксьонз, Нестеров і Грисьо.

"Дніпро" - "Карпати" - 2:3 (0:0, 2:3)
Голи: 1:0 - 47 Кочергін, 2:0 - 54 Довбік, 2:1 - 65 Ксьонз, 2:2 - 70 Нестеров, 2:3 - 73 Грисьо.
Дніпро - Лунін, Польовий, Адамюк, Влад, Чеберячко (Кожушко, 87), Вакулко, Чеберко (Когут, 71), Кочергін, Довбік (Баланюк, 75), Луньов, Лопиренок.
Карпати - Боровик, Вербний, Лобай, Матвієнко, Мірошниченко, Худоб'як (Кльоц, 84), Ксьонз, Голодюк (чачу, 59), Нестеров, Гладкий, Гуцуляк (Грисьо, 59).
Попередження: Луньов (43), Вакулко (62), Грисьо (63), Адамюк (73), Гладкий (80), Вербний (86).

Не так давно Мілевський геніальним пасом допоміг команді зробити камбек у чемпіонаті Росії.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".