Голландський футболіст забив фантастичний "більярдний" гол в чемпіонаті Англії: яскраве відео

6.9тЧитати новину російською

Гравець "Сандерленда" Патрік ван Анхолт забив розкішний гол в гостьовому матчі 21-го туру чемпіонату Англії проти "Суонсі". Епізод трапився на 49-й хвилині з рахунком 2:1 на користь господарів.

На старті другого тайму голландський захисник отримав пас на лівому фланзі, змістився до центру і гарматним ударом, немов кулю в лузу, відправив м'яч у дев'ятку. Незважаючи на всі старання Фабьянскі, воротар врятувати свою команду не зміг.

Цей гол поклав розгром "Суонсі". Зустріч завершилася з рахунком 4:2 на користь "Сандерленда".

Нагадаємо, що за "Сандерленд" виступає колишній півзахисник київського "Динамо" Джермейн Ленс, який в англійський клуб перейшов цього літа.

Не так давно Ленса відсторонили від тренувань в новому клубі і суворо оштрафували.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "Обозреватель".