"Реал" за п'ять хвилин із дикою ганьбою програв "Севільї" в чемпіонаті Іспанії

6.3тЧитати новину російською

Мадридський "Реал" перервав свою рекордну безпрограшну серію, поступившись "Севільї" в матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії. Команда Зінедіна Зідана програла у виїзній зустрічі на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" - 1:2, до 85-ї хвилини ведучи в рахунку.

Команди не могли порадувати глядачів забитими м'ячами аж до середини другого тайму. Лише на 67-й хвилині зустрічі "вершковим" вдалося заробити пенальті, який чітко реалізував Кріштіану Роналду.

Як пізніше з'ясувалося, цього виявилося недостатньо навіть для нічиї. На 85-й хвилині гри капітан "Реалу" Серхіо Рамос вразив власні ворота після навісу зі штрафного. А вже в компенсований час Стеван Йоветич приніс "Севільї" сенсаційну перемогу.

Чемпіонат Іспанії. 18-й тур

"Севілья" - "Реал" (Мадрид) - 2:1

Голи: Рамос, 85, автогол, Йоветіч, 90+1 - Роналду, 67, із пенальті

Зазначимо, що "Реал" не програвав 40 матчів поспіль у всіх турнірах, встановивши рекорд країни.

Як повідомляв "Обозреватель", футболіст "Реалу" забив космічний гол, пробігши з м'ячем від своїх воріт.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "Обозреватель".