екшн-камери Взяти участь

/Новини футболу

"Арсенал" ефектно обіграв "Челсі" і завоював Суперкубок Англії

1.5тЧитати матеріал російською

В Англії матчем за Суперкубок країни відкрився новий футбол. У лондонському дербі на легендарному "Вемблі" "Арсенал" мінімально обіграв "Челсі" - 1: 0. Вже на першій же хвилині "каноніри" завдали удару по воротах Куртуа, але бельгійський кіпер впорався. Після цього моменту стало зрозуміло - нудної гри чекати не варто. Так і вийшло. Обидві команди регулярно проводили атаки на ворота один одного і здавалося, що рахунок у цьому поєдинку може нагадувати хокейний. Проте, найчастіше виручали воротарі або захисники блокували удари форвардів.

Єдиний м'яч на 24-й хвилині зумів забити півзахисник Алекс Окслейд-Чемберлен - його удар з лівої ноги в дальню дев'ятку з меж штрафного виявився не під силу навіть Куртуа. Після перерви підопічні Моуріньо частіше контролювали м'яч і іноді буквально осаджували навісами штрафну номінальних господарів, але все йшло в руки досвідченому Петру Чеху. Наприкінці Касорла міг ховати гостей, але після виходу один на один пробив у кіпера, а добивання Ремсі довелося в Матіча.

Відзначимо, що для Арсена Венгера це вже другий трофей поспіль. У минулому сезоні "Арсенал" розгромив "Манчестер Сіті" з рахунком 3: 0.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "OBOZREVATEL".