планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

31:0! Естонці вміють грати у футбол

6.5тЧитати матеріал російською

У матчі 1/64 фіналу Кубка Естонії клуб "Пайде Ліннамеесконд", що представляє вищий дивізіон чемпіонату, переміг команду "Раудтеетоолісед" з рахунком 31: 0.

Футболісти "Пайде" забили 19 м'ячів у першому таймі і ще 12 - у другому. Сандер Ройвассепп і Сандер Сінілайд забили по 9 голів, а Яспер Увегбулам відзначився 5-ма голами.

Однак це не рекорд сезону. Місяць тому "Інфонет" забив у ворота "Віртс" 36 голів (13 голів у першому таймі і 23 після перерви). А форвард господарів Тревор Елі забив 10 м'ячів.

Ще один феєричний рахунок в 1/64 фіналу Кубка Естонії зафіксований в матчі "Курессааре" - "Рапла Локомотив". Господарі виграли 20: 0.

Нагадаємо, рекордний рахунок в історії футболу зафіксований у вересні 2012 року в матчі чемпіонату Мадагаскару. Команда "Адема" обіграла "Стад Олімпік Л'Емірн з рахунком 149: 0.

Встановити такий дивний світовий рекорд допомогли самі переможені. На знак протесту проти несправедливого рішення рефері футболісти "Олімпіка" стали забивати м'ячі в свої ворота. І встигли до кінця матчу забити 149 штук. З чим і увійшли в історію.