планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

Аргентина в яскравому матчі обіграла Бразилію: опубліковано відео голу

5.6тЧитати матеріал російською

Збірна Аргентина здобула перемогу над своїми одвічними суперниками бразильцями в товариській зустрічі. "Небесно-блакитні" перемогли в австралійському Мельбурні з мінімальним рахунком - 1:0.

Поєдинок викликав небувалий ажіотаж. Австралійські вболівальники під зав'язку заповнили місцевий стадіон і стали свідками справжнього видовища. Команди, які грали в найсильніших складах, показали яскравий футбол.

Єдиний м'яч на останній хвилині першого тайму провів захисник іспанської "Севільї" Габріель Меркадо. Після розіграшу кутового він виявився першим на добиванні, з пари метрів відправивши м'яч у сітку порожніх воріт.

У бразильців був чудовий шанс відігратися, проте Габріель Жезус і екс-гравець "Шахтаря" Вілліан протягом однієї атаки двічі потрапили в штанги.

Як повідомляв "Обозреватель", лідер збірної Аргентини Ліонель Мессі відверто висловився про взаємини з Кріштіану Роналду.