"Динамо" на останній хвилині втратило перемогу в першому матчі в Іспанії

8,8 т.
'Динамо' на останній хвилині втратило перемогу в першому матчі в Іспанії

У суботу, 16 січня, київське "Динамо" провело перший товариський матч на зборах в Іспанії. Зустріч "одноклубників" в Марбельї завершилася з рахунком 2:2.

Читайте: Визначився повний список команд, з якими битиметься "Динамо" на зборах в Іспанії

У першому таймі кияни більше володіли м'ячем, але до ударів справа доходила рідко. Другу половину підопічні Реброва почали набагато жвавіше і змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Київські футболісти могли забити і третій м'яч, але Гармашу не вдалося переграти в ближньому бою голкіпера суперника.

А за хвилину до кінця основного часу Вайс на фланзі фінтом Зідана обійшов Ягодінскіс, потім віддав точну передачу на Вайрінена, якому Бурда не завадив пробити точно в кут - 2:2.

Свій наступний спаринг кияни проведуть з албанським "Шкендебреу". Початок зустрічі 17 січня в 16:30.

"Динамо" Київ - "Динамо" Дрезден - 2:2

Голи: 0:1 - Штефаняк (44), 1:1 - Мякушко (56), 2:1 - Андрієвський (62) , 2:2 - Вайрінен (89)

"Динамо" (перший тайм): Бущан, Морозюк, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Велозу, Рибалка, Калитвинцев, Буяльський, Дерліс, Теодорчик. "Динамо" (другий тайм): Рудько, Данило Сілва, Ягодинський, Бурда, Віда, Петрович, Мякушко, Гармаш, Андрієвський, Гусєв, Мораес.

Читайте: "Динамо" почало переговори з англійцями по трансфер Ярмоленка - ЗМІ

Нагадаємо, "Динамо" позбулося захисника збірної України Євгенія Макаренка. Також клуб офіційно оголосив про трансфер аргентинського нападника.