планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Динамо" на останній хвилині втратило перемогу в першому матчі в Іспанії

4.4тЧитати матеріал російською

У суботу, 16 січня, київське "Динамо" провело перший товариський матч на зборах в Іспанії. Зустріч "одноклубників" в Марбельї завершилася з рахунком 2:2.

У першому таймі кияни більше володіли м'ячем, але до ударів справа доходила рідко. Другу половину підопічні Реброва почали набагато жвавіше і змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Київські футболісти могли забити і третій м'яч, але Гармашу не вдалося переграти в ближньому бою голкіпера суперника.

А за хвилину до кінця основного часу Вайс на фланзі фінтом Зідана обійшов Ягодінскіс, потім віддав точну передачу на Вайрінена, якому Бурда не завадив пробити точно в кут - 2:2.

Свій наступний спаринг кияни проведуть з албанським "Шкендебреу". Початок зустрічі 17 січня в 16:30.

"Динамо" Київ - "Динамо" Дрезден - 2:2

Голи: 0:1 - Штефаняк (44), 1:1 - Мякушко (56), 2:1 - Андрієвський (62) , 2:2 - Вайрінен (89)

"Динамо" (перший тайм): Бущан, Морозюк, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Велозу, Рибалка, Калитвинцев, Буяльський, Дерліс, Теодорчик. "Динамо" (другий тайм): Рудько, Данило Сілва, Ягодинський, Бурда, Віда, Петрович, Мякушко, Гармаш, Андрієвський, Гусєв, Мораес.

Нагадаємо, "Динамо" позбулося захисника збірної України Євгенія Макаренка. Також клуб офіційно оголосив про трансфер аргентинського нападника.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!