"Барселона" декласувала ПСЖ в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

3,6 т.
'Барселона' декласувала ПСЖ в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Каталонська "Барселона" без проблем обіграла на виїзді французький ПСЖ у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Парк де Пренс" завершився впевненою перемогою іспанців з рахунком 3: 1. Парижани спробували заволодіти перевагою на перших хвилинах зустрічі, однак, " недовго музика грала ".

Читайте: ПСЖ - Барселона - 1-3: онлайн трансляція матчу

Не минуло й чверті години, а Мессі вже струсонув штангу воріт Сірігу. Замість забитого м'яча Лео через 4 хвилини віддав гольовий пас на Неймара і бразилець відкрив рахунок. ПСЖ перейшов на гру другим номером і намагався підловити іменитих гостей на контратаках.

Читайте: ПСЖ - Барселона - 0-1: дивитися онлайн відео голів

До нещастя господарів і їхніх уболівальників, "Барселона" відмінно діяла в обороні, а в другому таймі покарала французів за відкритий футбол. Протягом 12 хвилин дублем відзначився Суарес, убивши інтригу в цьому протистоянні. М'яч Ван дер Віля після гарного дальнього удару на початку останньої десятихвилинки можна вважати не більше, ніж голом престижу. Матч-відповідь, який відбудеться в Іспанії 21 квітня, фактично перетворився на порожню формальність .