Україна програла Хорватії в найважливішому матчі відбору ЧС-2018

29,9 т.
Хорватія Україна

Збірна України невдало розпочала для себе 2017 ігровий рік. У Загребі наша команда поступилася у відбірковому матчі чемпіонату світу-2018 Хорватії. На виїзді підопічні Андрія Шевченка поступилися "картатим" - 0:1.

ДИВІТЬСЯ ГОЛ Ніколу Калініча

Поєдинок, як і передбачалося, видався дуже непростим для "жовто-синіх". Володіючи дуже хорошим підбором виконавців і підганяли рідними трибунами, хорвати мали вагому перевагу на полі "Максимір".

Ще на початку першого тайму наша команда могла пропустити. Вже на 15-й хвилині зустрічі Манджукич обікрав Коваленка і вивалився один на один із П'ятовим. Форварда господарів підвела точність - після його удару м'яч влучив у штангу.

Читайте: У Хорватії футбольні фанати показали, чий Крим

В середині 45-хвилинки Модріч і Ракітіч раз по раз перегравали наших у центрі поля. Зрештою, на 38-й хвилині після пасу з глибини екс-нападник "Дніпра" Нікола Калініч із розвороту всадив м'яч у ворота українців.

Після перерви гості спробували нав'язати супернику свій футбол, однак хорвати вміло відсунули гру від своїх воріт. Лідери "картатих" позбавили українців м'яча, тим самим звівши нанівець всі спроби наших врятувати гру.

Проте на 78-й хвилині Україна придбала чудовий момент для взяття воріт суперника. Після удару Коноплянки воротар хорватів відбив м'яч прямо на Ярмоленка, але той навіть не потрапив у ворота.

Читайте: Поліція затримала українців, які влаштували кримський протест біля посольства Росії

Таким чином, українці програли один із найважливіших матчі відбіркового турніру ЧС-2018 і практично втратили шанси на перемогу в групі.

Хорватія - Україна - 1:0

Гол: Калинич, 38

Хорватія: 23. Субашич Д., 6. Мітровіч М., 13. ледь, 21. Віда, 22. Піваріч, 10. Модріч, 11. Брозовіч, 19. Бадель, 7. Ракітіч, 16. Калинич, 17. Манджукич

Україна: 12. П'ятов, 2. Бутко, 5. Кучер, 3. Ордець, 4. Матвієнко, 6. Степаненко, 22. Коваленко, 14. Ротань, 7. Ярмоленко, 10. Коноплянка, 9. Кравець