"Барселона" за 3 хвилини виграла рекордний Кубок Іспанії

18.4тЧитати новину російською

"Барселона" стала володаркою Кубка Іспанії з футболу. Каталонці в фінальному матчі з рахунком 3:1 обіграли "Алавес".

Ключовий епізод зустрічі стався наприкінці першого тайму. За рахунку 1:1 "синьо-гранатові" за три хвилини провели дві результативні атаки, після яких нокаутований "Алавес" вже не зміг чинити опір іменитому гранду.

"Барселона" втретє поспіль і в рекордний 29-й раз виграла Кубок Іспанії. Найближчий переслідувач каталонців за кількістю перемог в турнірі - "Атлетик" (23). "Алавес" жодного разу не вигравав Кубок.

Свій останній матч біля керма "Барселони" провів Луїс Енріке. За три роки 47-річний фахівець виграв із командою дев'ять трофеїв. Тільки Хосеп Гвардіола (14) і Йохан Кройф (11) завоювали більше титулів на посаді головного тренера синьо-гранатових.

"Барселона" - "Алавес" - 3:1 (3:1, 0:0)
Голи: 1:0 - 30 Мессі, 1:1 - 33 Тео, 2:1 - 45 Неймар, 3:1 - 45+3 Пако Алькасер.
Барселона - Сіллессен, Умтіті, Піке, Альба, Маскерано (Андре Гомеш, 11), Ракітіч (Алеіш Відаль, 83), Бускетс, Іньєста, Неймар, Мессі, Пако Алькасер.
Алавес - Пачеко, Елі, Феддаль, Тео (Ромеро, 79), Вігарано, Маркос Льоренте, Фемен, Ману Гарсія, Мендес, Ібаі Гомес, Дейверсон.
Попередження: Мендес (16), Ману Гарсія (39), Умтіті (42), Елі (49), Собріно (76), Мессі (76), Іньєста (76), Дейверсон (88).

Нагадаємо, що раніше визначився переможець Кубка Англії з футболу.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "Обозреватель".