планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

Україна - Іспанія - 0-1: хронологія матчу відбору Євро-2016

44.8тЧитати матеріал російською

Сьогодні, 12 жовтня, збірна України проводить заключний відбірковий матч на Євро-2016 проти Іспанії. Поєдинок у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" розпочнеться о 21:45.

"Обозреватель" веде онлайн трансляцію матчу Україна - Іспанія.

Попередня зустріч цих команд в березні завершилася мінімальною перемогою іспанців. Історія протистояння ціх збірних налічує чотири зустрічі. Три рази перемагала "Фурія Роха" і один раз була зафіксована нічия.

ВСІ НОВИНИ НА МАТЧУ УКРАЇНА - ІСПАНІЯ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Євро-2016. Кваліфікація. Група С

Київ, НСК "Олімпійський"

Головний арбітр: Мілорад Мажич (Сербія) УКРАЇНА - ІСПАНІЯ - 0: 1 Гол: Гаспар, 22

Україна: П'ятов, Кучер, Ракицький, Шевчук, Федецький, Степаненко, Ротань (Зінченко, 87), Гармаш (Рибалка, 59), Коноплянка, Ярмоленко, Кравець (Селезньов, 87) Запас: Бойко, Шевченко, Пилявський, Каменюка, Тимощук, Малиновський, Гусєв, Зінченко, Риболовля, Караваєв, Селезньов, Будковський

Іспанія: Де Хеа - Етчейта, Начо, Гаспар, Аспілікуета - Сан Хосе, Фабрегас (Мата, 64), Алькантара - Іско, Ноліто (Альба, 75), Алькасер (Бускетс, 85) Запас: Касільяс, Ріко, Піке, Бартра, Хуанфран, Альба, Бускетс, Мата, Касорла, Педро Попередження: Кучер, 24, Степаненко, 61, Федецький, 78 - Тіаго, 37, Сан Хосе, 52, Де Хеа, 88 ______________________________________________________________________ ВСІ! Фінальний свисток! УКРАЇНА БУДЕ ГРАТИ У плей-офф. 90 + 1. Удар Алькантари здалеку - мимо. 90. Три хвилини додав рефері. 89. Скільки ж можна ???! Вже набридло дивитися, як Де Хеа рятує. Парирував Давид удар Рибалки з 10 метрів. 88. Де Хеа жовту за затягування часу. 87. Несподівані заміни від Фоменко. 18-річний Зінченко виходить замість Ротаня, а Селезньов змінює Кравця. Ми продовжуємо грати з одним форвардом. Дійсно, навіщо нам 2 нападників - ми ж програємо, нам відіграватися не треба. Браво, Фоменко, просто хід конем! 85. Моментище біля воріт Де Хеа !!! Ярмоленко розібрався з Альбою, віддав на Степаненко, але Тарас пальнув у сантиметрах над перкладіной - що ж за нефарт?! ... 85. Дель Боске зміцнює захист - Бускетс замість Алькасера. 83. Удар Рибалки з середньої дистанції - вище. 82. Коноплянка поліз на двох, опинився на газоні, але арбітр мовчить. 80. Розіграш від Іско ні до чого не привів. 80. Степаненко зрубав Тіаго і привіз небезпечний штрафний в 25 метрах від воріт П'ятова. 79. Т епер вже сам Альба збиває Ярмоленко в центрі. 78. А Федецький поки отримує жовту за розборки з Альбою. 77. У бій іде важка артилерія - Селезньов готує вийти на поле. 76. До речі, Люксембург вже два м'ячі закотив словакам. Там 2: 3, але нас це навряд чи сильно може втішити. 75. І відразу ж Ноліто йде відпочивати. На полі з'явився Жорді Альба.73. Пощастило нашим - Ноліто погано обробив передачу і не зміг вийти один на один з Пятовим. 71. Кравець класно зупинив м'яч грудьми після закидання Федецького, але що з ударом? Набагато вийшов пальнув динамівець ... 70. Ракицький пальнув здалеку - зірвався м'яч у Ярика ... 69. Давит України. Давайте, хлопці, зовсім трохи не вистачає! 67. Коноплянка здійснив класний прохід, але його удар заблокував захисник. А потім Де Хеа знову перервав навіс Ротаня з кута. 66. Федецький в розкішному підкаті забрав м'яч у Ноліто в своїй штрафній - браво, Артем! 65. Ну що за невезіння ?! Ярмоленко знову розібрався з Аспілікуета, прострілив вздовж воротарського, а там нікого ... Коноплянці не вистачило буквально півметра.

64. Мата змінив Фабрегаса. 64. Коноплянка змістився в центр, але у нього знову не пішов удар - далеченько м'яч пройшов від дальньої дев'ятки. 62. Селезньов активно розминається і готовий увійти в гру. 61. А Степаненко отримує жовту за фол в центрі поля. Це перебір для Тараса і він пропустить наступний матч.60. Андрій, як же так ???! Де Хеа знову відбиває удар Коноплянки, але замість добивання Ярмоленко почав перекладати м'яч на ліву ногу і його з'їв Аспілікуета. 59. Перша заміна від Фоменко. Риболовля вийшов замість Гармаша. 58. Фантастика! Де Хеа в божевільному кидку тягне удар Гармаша з-під поперечини! Сьогодні він просто Бог. 57. Жах! Степаненко рятує нашу збірну від другого пропущеного м'яча - перервав Тарас простріл Ноліто, коли за спиною був Гаспар, а П'ятов вже відіграний. 56. Де Хеа знову на місці після дальнього пострілу Ракицького - ось це гра пішла! 55. Фууууххх !!! Тіаго і Іско, як дітей, обіграли половину захист України, але спочатку наших знову врятував П'ятов, а потім арбітр не зарахував гол Сан Хосе, зафіксувавши фол на Ярмоленко. 53. А тепер уже П'ятов герой епізоду! Андрій витягнув з-під поперечини удар Ноліто з кута штрафного. 52. Сан Хосе отримав жовту за фол на Степаненко 51. Ярмоленко-о-о-о! Класно обіграв Аспілікуета в штрафній, але не влучив у ближній кут! .. 51. Офсайд у Тіаго. Півзахисник "Баварії" після перерви дуже активний. 50. Кучер перервав простріл зліва. Іспанія перейшла в позиційну атаку. 47. Де Хеа просто бездоганний! Спершу кулаками вибив навіс з кутового, а потім в упор відбив удар Коноплянки головою після пасу Ярмоленка. Правда, м'яч вийшов за лінію поля. 46. Відразу ж з атак початку Україна. Коноплянка вже заробив корнер. 22:46. ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! 22:45. Повертаються футболісти на полі, повертаємося і ми! 22:38. Ось так П'ятов потягнув пенальті від Фабрегаса.

22:31. ПЕРЕРВА! Йдемо відпочивати на 15 хвилин і чекаємо не менш видовищний другий тайм! 45 + 1.

Де ХЄВ нестримний - впевнено відбиває удар конопа у ближній кут ... 45. Оп-па! Тіаго збиває Коноплянку. Перспективний штрафний на останній хвилині першого тайму. Голик б у раздевалочку ... 44. Про якусь осічці Словаччини можна забути - Люксембург вже в першому таймі горить 0: 3 ... 42. А ось тепер молодець конопа - відпрацював у захисті і перервав прохід Гаспара по флангу. Ех, так би в моменті з пропущеним м'ячем. 40. Женя, зберися! Коноплянка хотів прикластися з літа, але це, м'яко кажучи, у нього не вдалося - набагато вище. 38. Кравець заліз в офсайд, хоча міг би вийти один на один з Де Хеа під кутом. 37. А ось Тіаго отримує "гірчичник" - годі Артемка Кравця ображати! 36. Федецький перевірив ліктем на міцність голову Алькасера ??- штрафний призначив суддя. Поки без картки. 34. Моментище біля воріт Пятова! Невдало перервав навіс справа Андрій, скинувши м'яч прямо на ногу Ноліто, але тут же сам виправився, парирував удар іспанця з літа. 34. Іспанці включили "тики-таку" - катають м'яч на нашій половині. 32. Не вийшло розіграти штрафний. Навіс Ротаня вибили захисники, черпак від Коноплянки в руки Де Хеа. 30. Господарі включили високий активний пресинг. 29. Та що ж таке ???! Коноплянка з Шевчуком порвали правий фланг захисту іспанців, але після прострілу останнього Ечейта вибив м'яч з порожніх воріт, блокувавши удар Гармаша. 29. Підтримка "Олімпійського" вражає - трибуни завзято скандують "Україна!" 27. І знову Де Хеа в грі! Тягне воротар удар Кравця! Після добивання Гармаш мав можливість забити головою, але ... вище. 25. Кучер, до речі, жовту отримав. 24. ПЯТООООООВ !!! Андрій відбиває удар Сеска !!!!!!!!!!!! Розкішний сейв! 23. Це щось! Кучер збиває Фабрегаса і заробляє пенальті 22. Ой-ой ... ГОЛ! Ноліто віддав на Тіаго і після навісу Алькантари Гаспар відкриває рахунок ... 20. Ноліто переборщив в атаці - П'ятов виконає вільний удар. 19. УКРАЇНА-УКРАЇНА скандує стадіон. А наші поки обороняються. 18. Навіс Коноплянки не вдався - прямо в руки воротарю. 16. Завелися українці, завівся і "Олімпійський"! 15. Де Хеа !!! Кіпер МЮ протягом хвилини здійснив два суперсейва! Спершу відбив ногою удар Кравця, а потім знову однією правою постріл з льоту від Ротаня! 15. Гармаш сьогодні налаштований просто позамежно! Робиться в центрі поля як лев. 13. А трибуни, тим часом, затягли як ви думаєте що? Правильно: "Путін - х * йло!" 11. Шевчук красавец! Мало того, що в підкаті перервав прохід Гаспара по флангу, так ще й аут заробив. 9. Уххх! Прости нас Фабрегас. Сеск пробив практично з лінії штрафної - м'яч просвистів над хрестовиною ... 7. Розумничка Гармаш! Денис видряпав м'яч у трьох (!) В центрі поля, прорвався і пробив здалеку - прямо в руки Де Хеа. 6. О-оо! Аспілікуета пробив район 2-го ярусу "Олімпійського" - так тримати! 5. Ех, Коноплянка вліз в офсайд. 3. Ай-яй-яй !!! Кравець зліва накрутив захисника, прострілив, але Ротаню не вистачило зовсім трохи, щоб переправити м'яч у ворота Де Хеа - поруч зі штангою. 3. Гості заробили кутовий. Навіс Іско - П'ятов на місці. 2. Наші теж трохи потримали м'яч, але навіс Ярмоленко перервали захисники. 1. З перших секунд іспанці заволоділи м'ячем і тримають його на своїй половині поля. 21:45. ПОЇХАЛИ! З БОГОМ! 21:44. Ну що, ви готові? Зараз все почнеться! 21:42. Класний перфоманс на "Олімпійському" - відмінна підтримка трибун!

21:41. А тепер всі дружно співаємо "Ще не вмерла України ..."! 21:40. Збірні вийшли на поле. Звучить гімн Іспанії. 21:18. Команди на розминці - давайте, ретябушкі, розігрівайтеся на всі 100!

21:10. Тімо порадував відданих фанатів.

21:06. А Фоменко здивував. У нападі Кравець замінив "Царя" Селезньова. Вимотався Женя, напевно, в Македонії. 21:05. Вболівальники активно підтягуються на стадіон. Правда, як завжди, багато прийдуть врітик.

21:00. Добрий вечір друзі! Через 45 хвилин на "Олімпійському" пролунає стартовий свисток Мілорада Мажич і почнеться найважливіший матч Україна в цьому році. З вами за цією грою буде спостерігати Євген Труханов.

Читайте всі новини по темі "Євро-2016" на сайті "OBOZREVATEL".