"Динамо" всуху програло середняку чемпіонату Іспанії

6,7 т.
'Динамо' всуху програло середняку чемпіонату Іспанії

У середу, 10 лютого, київське "Динамо" зіграло свій третій поєдинок на другому тренувальному зборі в Іспанії. Підопічні Сергія Реброва з рахунком 0:2 програли "Малазі", що йде в чемпіонаті Іспанії на 10-му місці.

Перший гол іспанці забили вже на 1-й хвилині. Скориставшись помилкою захисників, Хорта втік мало не з центру поля один на один з Шовковським і точно пробив у кут. Через 13 хвилин Рікардо зробив дубль. Форвард отримав м'яч біля лівого кута штрафного, звідки пробив сильно і точно в дальній кут.

Читайте: Екс-футболіст збірної України достроково розірвав контракт з "Динамо" і переходить в донецький клуб

"Динамо" - "Малага" - 0:2

Голи: Хорта - 1, 14

"Динамо": Шовковський - Данило Сілва, Хачериді, Драгович, Віда - Рибалка, Гармаш, Гусєв, Буяльський, Гонсалес - Мораес

Запасні: Рудько, Макаренко, Ягодінскіс, Антунеш, Сидорчук, Велозу, Мякушко, Петрович, Корзун, Яковенко, Теодорчик

Читайте: Ребров виступив проти російської агресії в Україні

Нагадаємо, що в першому матчі "Динамо" програло чеській "Славії", а в другому поєдинку мінімально здолало південнокорейський клуб "Сувон Самсунг Блувінгз".

Свій наступний поєдинок кияни проведуть 11 лютого проти ангольської "Бенфіки".