планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Динамо" насилу обіграло "Чорноморець" у чемпіонаті України

12.8тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" здобуло непросту перемогу над одеським "Чорноморцем" в 16-му турі Ліги Парі-Матч. Поєдинок на "Олімпійському" завершлся з рахунком 2:1. У першому таймі "біло-сині" володіли ігровою і територіальною перевагою, проте рідко підбиралися до воріт Безрука. "Моряки" спокійно зустрічали атаки господарів, дисципліновано обороняючись на своїй половині поля.

Єдиний небезпечний момент кияни створили перед самою перервою. Захисники втратили Ярмоленка, який увірвався у вільну зону, прострілив на дальню штангу, а там Гонсалес розстріляв порожні ворота. У другій половині зустрічі команди накрутили темп, що значно відобразилося на грі. "Динамо" на правах господарів більше володіло м'ячем, на що одесити досить гостро відповідали контратаками.

На початку тайму Ярмоленко заробив спірний пенальті, після чого сам же його і виконав. Здавалося, у "Чорноморця" немає шансів відігратися, але ближче до кінця "моряки" активніше пішли вперед і Ковалець після удару Коркішко і невпевненого сейва Рибки все ж скоротив розрив у рахунку. На більше гостей не вистачило.

Нагадаємо, напередодні "Шахтар" влаштував принизливий розгром ужгородській "Говерлі", а в Луцьку "Волинь" і "Металург" повторили божевільний гольовий рекорд чемпіонату України.