"Динамо" насилу обіграло "Чорноморець" у чемпіонаті України

23,1 т.
'Динамо' насилу обіграло 'Чорноморець' у чемпіонаті України

Київське "Динамо" здобуло непросту перемогу над одеським "Чорноморцем" в 16-му турі Ліги Парі-Матч. Поєдинок на "Олімпійському" завершлся з рахунком 2:1. У першому таймі "біло-сині" володіли ігровою і територіальною перевагою, проте рідко підбиралися до воріт Безрука. "Моряки" спокійно зустрічали атаки господарів, дисципліновано обороняючись на своїй половині поля.

Читайте: "Неймовірно важко піднятися": Шовковський зробив заяву про свою кар'єру

Єдиний небезпечний момент кияни створили перед самою перервою. Захисники втратили Ярмоленка, який увірвався у вільну зону, прострілив на дальню штангу, а там Гонсалес розстріляв порожні ворота. У другій половині зустрічі команди накрутили темп, що значно відобразилося на грі. "Динамо" на правах господарів більше володіло м'ячем, на що одесити досить гостро відповідали контратаками.

Читайте: Захисник "Динамо" назвав ганьбою рішення УЄФА про дискваліфікацію

На початку тайму Ярмоленко заробив спірний пенальті, після чого сам же його і виконав. Здавалося, у "Чорноморця" немає шансів відігратися, але ближче до кінця "моряки" активніше пішли вперед і Ковалець після удару Коркішко і невпевненого сейва Рибки все ж скоротив розрив у рахунку. На більше гостей не вистачило.

Нагадаємо, напередодні "Шахтар" влаштував принизливий розгром ужгородській "Говерлі", а в Луцьку "Волинь" і "Металург" повторили божевільний гольовий рекорд чемпіонату України.