"Динамо" феєрично обіграло "Дніпро" і очолило чемпіонат | Обозреватель 09 серпня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Динамо" феєрично обіграло "Дніпро" і очолило чемпіонат

1.8тЧитати новину російською

Київське "Динамо" здобуло непросту перемогу в матчі 4-го туру чемпіонату України. У Дніпропетровську чемпіон обіграв "Дніпро" з рахунком 2: 1.

Гості з перших хвилин спробували взяти ініціативу у свої руки, змусивши грати команду Мирона Маркевича другим номером. Кияни активно комбінували на половині поля суперника, проте окрім удару Гусєва під поперечину не створювали небезпечних моментів біля воріт Бойка.

Гол "Динамо" вийшов, як грім серед ясного неба. Все той же Гусєв зробив дальній кидок на Мораеса, але того випередив Дуглас і ... головою відправив м'яч під поперечину.

Відкривши рахунок, гості продовжили володіти ініціативою і за 5 хвилин до кінця першого тайму забили знову.

Мораес віддав прекрасний пас через півполя на Ярмоленко, Андрій випередив воротаря і його простріл впевнено замкнув Велозу.

Після перерви "Дніпро" почав грати більш агресивно і вже на 50-й хвилині відквитав один м'яч. Спершу Рибка парирував удар Селезньова, але м'яч відскочив до Федорчука і Валерій з льоту поклав його у ближній кут воротаря, прикритого захисниками.

Гол додав господарям впевненості і до кінця матчу вболівальники побачили на полі відкриту гру. Правда, незважаючи на футбольні "гойдалки" голів глядачі більше не побачили. Відзначимо, що перемога дозволила "Динамо" вийти на перше місце в турнірній таблиці. У паралельному матчі в Полтаві "Шахтар" сенсаційно втратив очки з "Ворсклою" і пропустив киян вперед.