екшн-камери Взяти участь

/Новини футболу

Збірна України впевнено обіграла Словенію в плей-офф Євро-2016

28.6тЧитати матеріал російською

Збірна України впевнено обіграла Словенію у першому матчі плей-офф Євро-2016. Нервовий поєдинок на "Арені Львів" завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

Підопічні Михайла Фоменка активно почали зустріч, з перших хвилин налетівши на ворота гостей. Словенці без проблем зустрічали наших на своїй половині поля, не дозволяючи створювати особливо небезпечних моментів.

ВІДЕО-ОГЛЯД МАТЧУ

Українці тотально перевершували суперника у володінні м'ячем (61% на 39%) і їх мережива атак принесли успіх ще в середині тайму. Ханданович невдало перервав навіс Коноплянки, скинувши м'яч на Ярмоленка, а Андрій одним рухом прибрав трьох і катнув з правого у дальній кут.

Через 5 хвилин словенці мали чудовий шанс зрівняти рахунок, проте Новакович пробачив нас, жахливо прийнявши м'яч стоячи в штрафний П'ятова.

Гол надихнув "синьо-жовтих", які до кінця тайму продовжили грати першим номером, регулярно нагнітаючи на половині поля суперника. Двічі з середньої дистанції пробивав Рибалка, але спершу його удар ефектно потягнув Ханданович, а потім постріл динамівця з рикошетом від захисника прийшовся поруч зі штангою.

Після перерви збірна України трохи віддала ініціативу Словенії, перейшовши на улюблену контргру. Це приспало пильність гостей, і наші практично відразу покарали суперника за хвилину розслаблення.

Ярмоленко підключив Федецького по флангу, Артем прострілив, а на дальній штанзі Селезньов розстріляв порожні ворота.

Практично відразу Гармаш міг ховати "зелено-білих", але Ханданович у феноменальному стрибку парирував удар Дениса головою впритул.

На 69-й хвилині відмінний момент мав Селезньов, проте м'яч зрадницьки влучив у штангу і відлетів у поле.

Надалі наші контролювали гру, не давши Словенії створити хоч мінімальну загрозу біля воріт П'ятова. Матч-відповідь відбудеться в Маріборі у вівторок, 17 листопада.