планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

Мессі забив розкішний м'яч за збірну Аргентини: відео голу

3.4тЧитати матеріал російською

Лідер "Барселони" Ліонель Мессі красиво врятував збірну Аргентини в товариському матчі проти Мексики. Капітан "Альбіселесту" зрівняв рахунок за хвилину до кінця зустрічі. Варто зазначити, що зробив це 28-річний Лео у вельми елегантній манері. Після м'якого закидання від Серхіо Агуеро Мессі увірвався в штрафну, ефектно обробив м'яч грудьми і другим дотиком пробив між ніг у кіпера Мексики Муньоса.

До того моменту рахунок був 2:1 на користь господарів, які завдяки голам Ернандеса і Еррери були дуже близькі до перемоги. На 85-й хвилині один м'яч відквитав все той же Агуеро. Нагадаємо, раніше "Обозреватель" повідомляв, що Мессі врятував життя аргентинському фермеру.