планшету Взяти участь

/Новини футболу

Українські десантники зіграли феєричний матч з "Динамо"

2.6тЧитати матеріал російською

20-21 червня ветерани київського "Динамо" зіграли два товариські матчі проти українських солдатів, що захищають нашу країну в АТО.

У перший день суперниками динамівців були бійці сімдесят третього Морського центру спеціального призначення, що базується в Очакові. Гра завершилася з рахунком 2:2.

А 21 червня динамівці у феєричному матчі поступилися в серії пенальті бійцям 79-ї окремої аеромобільної бригади у Миколаєві. Основний час матчу закінчився з рахунком 4:4, а в серії пенальті перемогли десантники (5:4), повідомляє DynamoMania .

Рахунок вже на 2-й хвилині відкрив капітан команди десантників Віталій Згама. Незабаром статус-кво красивим обвідним ударом відновив Віктор Мороз. У першому таймі голів вболівальники більше не побачили.

З початку другого тайму миколаївці обрушили шквал атак на ворота Станіслава Сироти, і 44-річний голкіпер тричі капітулював. На 33-й хвилині десантників вивів вперед Іван Басов, а потім два-голи красеня забив Ігор Можейко - спочатку він зняв павутину з "дев'ятки" гарматним ударом з лінії штрафного, а потім забив м'яч у сітку хльостким ударом з льоту. Але закон жанру таких футбольних шоу вимагав від суперника відповідних подвигів, і на 43-й хвилині Едуард Цихмейструк розкішним ударом зі штрафного один гол відквитав. А потім настав зоряний час воротаря "Десанту" Олександра Шелару, який з десяток разів виручив свою команду. Проте під завісу матчу Олег Собуцький і Дмитро Пінчук таки зробили рахунок 4:4. Післяматчеві пенальті передбачені не були, але гравці все ж вирішили побалувати публіку. І знову героєм став Шелару, який відбив м'яч після удару Собуцького. А перемогу десантникам приніс Згама.

Десант: Шелару, Хоружий, Латипов, Приходченко, Нагорний, Можейко, Згама, Дзюба, Бутенко, Дьяченко, Басов. На заміни виходили Тиць, Бишелье, Чавдар, Сосков, Філонок Динамо: Сирота, Оксимець, С. Кузнєцов, В. Мороз, Самойлов, А. Венглинський, Яремчук, Рац, Пінчук, Цихмейструк, Саленко. На заміни виходили: Собуцький, Дамін, Волотек, Хлус, Некрасов.

Голи: Згама (2 ') - 1:0, В. Мороз (16') - 1:1, Басов (33 ') - 2:1, Можейко (35') - 3:1, Можейко (41 ') - 4:1, Цихмейструк (43 ') - 4:2, Собуцький (58') - 4:3, Пінчук (60 ') - 4:4

Серія пенальті: Хлус - 0: 1, Можейко - 1:1, В. Мороз - 1:2, Хоружий - 2:2, Пінчук - 2:3, Латипов - 3:3, Собуцький - 3:3 (воротар), Дзюба - 4:3, Саленко - 4:4, Згама - 5:4