Київське "Динамо" стало 15-кратним чемпіоном України з футболу

16,5 т.
Київське 'Динамо' стало 15-кратним чемпіоном України з футболу

У неділю, 24 квітня, "Динамо" в матчі 23-го туру Ліги Парі-Матч обіграло полтавську "Ворсклу" і стало 15-кратним чемпіоном України з футболу. Зустріч на київському НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 1:0.

Після сенсаційної нічиєї "Шахтаря" в Одесі звичайна гра перетворилася в битву за "золото". Підопічні Реброва з перших хвилин притиснули гостей до воріт, академічно і акуратно розігруючи м'яч. Динамівцям не вистачало швидкости, і гравці з Полтави легко руйнували атаки суперника.

Лише через півгодини "біло-блакитні" почали по-справжньому включатися, демонструючи фірмовий динамівський футбол. На 36-й хвилині Сидорчук перехопив м'яч і віддав точний пас на Ярмоленка, Пердута поступився єдиноборством Андрію, хавбек легко розправився з Дітятьєвим і накинув на Мораеса, який відправив сферу в порожні ворота.

Друга половина почалася під диктовку "Ворскли". Сачко знайшов необхідні слова в перерві, і команда заграла по-іншому. Полтавські футболісти раз по раз загострювали ситуацію біля воріт Шовковського.

Динамо явно не збиралася форсувати події, більшу частину відсижуючись у захисті і намагаючись зловити суперника на контратаці. З такою неактивною грою господарів матч і закінчився.

Читайте: 23-й тур чемпіонату України з футболу: результати і розклад трансляцій

"Динамо" (Київ) - "Ворскла" (Полтава) - 1:0

Гол : Мораес 36

"Динамо": Шовковський, Хачеріді, Віда, Гусєв (Гонсалес 67), Рибалка, Сидорчук (Гармаш 67), Мораес, Ярмоленко, Антунеш , Велозу (Буяльський 81), Сілва

"Ворскла": Непогодов, Ребенок, Дитятьєв, Пердута (Сапай 40), Бартуловіч (Громов 62), Чеснаков, Шиндер, Ткачук, Скляр, Даллку, Сімінін

Попередження : Віда 85, Ярмоленко 90, Мораес 90 - Шиндер 66, Дитятьєв 90

Таким чином, "Динамо" за три тури до закінчення чемпіонату другий раз поспіль достроково завоювало звання чемпіона України з футболу.

дивіться: "Динамо" - "Ворскла": відео-огляд матчу

Нагадаємо, що в попередньому турі "Динамо" без проблем розправилося з ужгородською "Говерлою" (2:0), а "Ворскла" обіграла "Чорноморець" (2:0).