смартфону на Android Взяти участь

/Новини футболу

Коноплянка не зміг врятувати "Севілью" від поразки в чемпіонаті Іспанії

1.5тЧитати матеріал російською

"Севілья" в 4-му турі чемпіонату Іспанії зазнала поразки від "Сельти". Зустріч на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" завершилася перемогою гостей із рахунком 2:0. Показавши жахливу гру в першому таймі і пропустивши два голи, після перерви "Севільї" вдалося відіграти один м'яч. Українець Євген Коноплянка з'явився на полі на 73-й хвилині, замінивши Хосе Антоніо Рейеса, проте не зміг своїй команді допомогти вирвати хоча б нічию.

"Сельта", яка продовжила безпрограшну серію до чотирьох ігор, у п'ятому турі прийме "Барселону", а "Севілья", що не здобули жодної перемоги, в гостях зіграє з "Лас-Пальмасом". Обидва матчі пройдуть 23 вересня.

"Севілья" (Севілья) - "Сельта" (Віго) - 1:2 (0:2)

Голи: Ноліто 15" - 0:1, Васс 26" - 0:2, Льоренте 54" - 1:2"

Севілья": Ріко, Маріано, Андреоллі, Колодзейчак, Коке Хорхе, Н'Зонзі, Крихов'як, Рейес (Коноплянка 73'), Банега (Льоренте 46'), Вітол (Крон-Делі 30'), Гамейро

"Сельта": Альварес Серхіо, Мальо, Кабраль (Фонтас 58'), Гомес, Хонні, Аугусто, Ернандес (Радо 63'), Васс, Орельяна, Аспас (Гвідетті 79'), Ноліто

Попередження: Банега 40", Крихов'як 51", Рейес 65" - Гомес 6", Хонні 45", Аспас 59", Мальо 72'

Вилучення: Хонні 90'

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "OBOZREVATEL".