"Динамо" втратило очки з "Зорею", "Шахтар" обіграв "Чорноморець" | Обозреватель 13 вересня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Динамо" втратило очки з "Зорею", "Шахтар" обіграв "Чорноморець"

2.8тЧитати новину російською

В рамках 6-го туру української Прем'єр-ща завершилися останні матчі суботи. Київське "Динамо" у Запоріжжі зіграло внічию з луганською "Зорею" - 2: 2, а донецький "Шахтар" в Одесі обіграв місцевий "Чорноморець" - 2: 0.

У першому таймі "Зоря" повністю переграла "Динамо" і заслужено пішла на перерву, виграючи 1: 0 (Хомченовський, 24). У луганчан завдяки високому пресингу і грі на випередження вийшло позбавити киян м'ячі. Гравці "Зорі" виграли левову частку єдиноборств і повністю домінували на флангах. Динамівці намагалися всі питання вирішити за рахунок єдиноборств, але на класі нинішню "Зорю" обіграти було не можна. У другому таймі "Динамо" перетворилося. Кияни насідали, позначалася втома луганських футболістів і спершу новачок киян Теодорчик відкрив рахунок забитим голам в УПЛ (59-я хвилина), а за 2 хвилини до кінця матчу Ленс забив другий гол. Але коли, здавалося, перемога у киян вже в кишені, підопічні Вернидуба зрівняли рахунок - 2: 2 (Любенович, 93).

"Зоря" (Луганськ) - "Динамо" (Київ) - 2: 2 (1: 0)

Голи : Хомченовський 24 - 1: 0, Теодорчик 59 - 1: 1, Кравець 88 - 1: 2, Любенович 90 - 2: 2.

" Зоря ": Шевченко, Білий Максим, Ярмаш, Вернидуб, Грицай (Чайковський 68), Караваєв, Малиновський (Любенович 75), Каменюка, Малишев, Хомченовський (Писко 63), Будковський

" Динамо ": Шовковський, Віда, Данило, Драгович, Макаренко, Рибалка (Мігель 79), Ленс, Ярмоленко, Сидорчук (Безус 71), Беланда, Теодорчик (Кравець 80) Попередження : Малишев 36, Ярмаш 65 - Данило 58, Беланда 70

У паралельному матчі в Одесі "Шахтар" не мав проблем з місцевим "Чорноморцем". Підопічні Луческу впевнено контролювали хід поєдинку і спокійно перемогли - 2: 0. Нагадаємо, що раніше принизливої ??поразки від "Металіста" зазнав "Дніпро", пропустивши п'ять м'ячів.

"Чорноморець" (Одеса) - ??"Шахтар" (Донецьк) - 0: 2 (0: 1)

Голи : Фернандо 27 - 0: 1, Гладкий 90 - 0: 2

"Чорноморець": Паст, Зубейко, Тейку, Кутас, Гай , Сиваков, Ковальчук, Фомін, Аржанов, Бобко (Назаренко 79), Балашов (Опанасенко 53)

"Шахтар": Каніболоцький, Срна, Кривцов, Ордець, Азеведо, Фернандо (Ілсіньо 61), Степаненко, Коста, Тейшейра, Тайсон (Бернард 77 ), Адріано (Гладкий 67) Попередження : Зубейко 65, Гай 82