10 грудня • оновлено в 04:12

Нігерійський футболіст забив бомбезно гол із центру поля: відео шедевра

9.6т
Читати матеріал російською

Нападаючий фінського футбольного клубу "Хака" Еменіке Мбачу відзначився розкішним голом у матчі 15-го туру Першого дивізіону національної першості.

28-річний нігерійський форвард, який грає на позиції вінгера, створив справжній шедевр, забивши з центру поля у ворота команди ОПС-ДП.

Вкрай видовищний епізод стався на 13-й хвилині зустрічі. Мбачу отримав м'яча від партнера на своїй половині, ефектно першим дотиком обіграв суперника, прокинувши м'яч повз нього, а другим пальнув із центрального кола, передавши "привіт" голкіперу-роззяві. Гол вийшов на диво.

У другому таймі Мбачу оформив дубль, проте всі його старання виявилися марні. Футболісти ОПС-ДП тричі відігравалися під час зустрічі і в підсумку матч завершився внічию 3:3.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що англійський футболіст забив приголомшливий гол у "дев'ятку" з гострого кута.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!