Коноплянка із "Севільєю" кидають виклик "Барселоні"

6,8 т.
Коноплянка із 'Севільєю' кидають виклик 'Барселоні'

У четвер, 4 лютого, в першому півфінальному матчі Кубка Іспанії "Севілья" розгромила "Сельту". Зустріч закінчилася з рахунком 4:0.

Забивши в першому таймі "гол в роздягальню", а в другому тричі словами суперника на контратаці, підопічні Унаї Емері забезпечили собі комфортний результат перед виїзним поєдинком. Рахунок 4:0 практично гарантує вихід до фіналу, де андалузців вже чекає "Барселона", яка розгромила "Валенсію" - 7:0.

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка вийшов на заміну замість Бонегі на 74-й хвилині. Євген відзначився активними діями в атаці, і на 83-й хвилині заробив на собі жовту картку.

Читайте: Коноплянку в черговий раз "загнобили" в "Севільї"

"Севілья" - "Сельта" - 4: ?0 (1:0)

Голи: Рамі 45 "- 1: 0, Гамейро 60" - 2: 0, Гамейро 62"- 3: 0, Крон-Дели 87" - 4: 0"

"Севілья": Ріко, Коке Хорхе, Рамі, Колодзейчак, Тремулінас, Кристофоро (Каррішу 70'), Н'Зонзі, Вітол, Банега (Коноплянка 74'), Крон-Делі, Гамейро (Льоренте 80')

"Сельта": Рубен, Мальо, Кабраль, Гомес, Хонні, Ернандес, Радо, Васс (Марсело 84'), Аспас, Орельяна, Гвідетті (Бове 78')

Попередження: Рамі 52", Крон-Делі 57", Льоренте 82", Коке Хорхе 83"- Аспас 21", Гомес 27", Васс 38", радо 82'