Бразилія розбила Туреччину без допомоги футболістів "Шахтаря"

4,4 т.
Бразилія розбила Туреччину без допомоги футболістів 'Шахтаря'

У товариському матчі, що відбувся в Стамбулі, збірна Бразилії розгромила команду Туреччини рахунком 4: 0.

Читайте: Лідер "Барселони" охмурив сексуальну модель: фото красуні

Гості з перших хвилин практично всією командою облаштувалися на турецькій половині і вже на 21-й хвилині відкрили рахунок. Фернандіньо зі своєї половини поля віддав передачу верхом на Неймара, той втік від опікуна і впевнено реалізував вихід один на один. А через 4 хвилини рекордсмен "Шахтаря" і Ліги чемпіонів Адріано допоміг організувати другий гол. Семіх Кайя не дозволив м'ячу долетіти до Луїса, але відправив його не в аут, а у власні ворота.

Читайте: Один з кращих тренерів світу відмовився очолити "Барселону"

В цілому гра була не дуже видовищна, але гострих моментів вистачало. За хвилину до кінця першої половини "чарівники м'яча" забили третій гол. Неймар здорово промчав по флангу, увірвався в штрафний майданчик і покотив на Вілліана, який сильним ударом відправив ігровий снаряд у ворота Волкана.

У другому таймі бразильці просто грали в своє задоволення. Підопічні Дунги буквально "возили" турків по полю, які нічого не могли протиставити. На 62-й хвилині лідер "Барселони" зробив дубль. Неймар класно увірвався в чужу штрафну площу, але цього разу він не став віддавати партнеру по команді, акуратно покотивши"сферу" у дальній кут.

Зазначимо, що в матчі взяли участь усі викликані футболісти "Шахтаря" .

Луїс Адріано вийшов в "старті" і був замінений на 73-й хвилині. Дуглас Коста з'явився на полі на 77-й хвилині, а Фред - на 85-й хвилині.

ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ

ТУРЕЧЧИНА - БРАЗИЛІЯ 0: 4 (0: 3)

Туреччина : Демірель (Бабаджан 46 '), Кайя, Кейбаші, Іртегюн, Туфан, Алтинтоп (Еркін 46'), Киса (Інан 46 '), Арда, Топал (Чамдал 78 '), Булут, Ердінг (Шен 46') Запасні : потук, Азіз, Озьякуп, Шахан, Екічі, Бюйюк Бразилія : Алвес, Данило, Міранда, Луїс, Луїс, Густаво (Фред 87 '), Фернандіньо (Касеміро 73'), Оскар (Фірміні 73 '), Вілліан (Коста 77'), Неймар, Адріано (Коутиньо 73 ') Запасні : Алекс, Маркіньос, Фернандес Маріо, Сілва, Нету, Кабрал Голи : Неймар 20 '- 0: 1, Кайя 24' ( автогол) - 0: 2, Вілліан 44 '- 0: 3, Неймар 60' - 0: 4 Попередження : Еркін 68 '