"Шахтар" за чотири хвилини програв карликам з чемпіонату Італії

10,5 т.
'Шахтар' за чотири хвилини програв карликам з чемпіонату Італії

Донецький "Шахтар", скориставшись перервою в чемпіонаті України, у четвер, 3 вересня, провів товариський матч з дебютантом Серії А "Капрі". Команда Мірчі Луческу сенсаційно поступилася італійцям - 1:2.

В Італію "Шахтар" прибув без своїх збірників, тому румунський наставник надав ігрову практику футболістам, які рідко потрапляють в основу. Так з "Капрі" зіграли Матвієнко, Кобін, Дентіньо, Арабідзе.

Команди без розвідки розпочали матч, обмінявшись небезпечними моментами. Двічі українців виручав воротар Каніболоцький. Під завісу першого тайму "Шахтар" заробив пенальті, які чітко реалізував Едуардо.

Читайте: "За склянку більше не візьмуться". У "Шахтарі" придумали, як покарати гравців за п'яну їзду

У другому таймі Луческу провів низку замін, що позначилося на грі команди. У кінцівці зустрічі "Шахтар" відверто поплив і за чотири хвилини примудрився пропустити двічі.

Зазначимо, що "Капрі" представляє острів, населення якого складає трохи більше 10 000 осіб.

КАПРІ - ШАХТАР Донецьк - 2:1 Голи: Ласанг, 84, 88 - Едуардо, 43, з пенальті

У суботу, 5 вересня, "гірники" проведуть спаринг з "Аталантою".