"Атлетіко" - ПСВ - 8-7: відео серії пенальті

358Читати новину російською

Іспанський "Атлетіко" у важкому протистоянні з голландським ПСВ зумів пробитися в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Обидва поєдинки між суперниками завершилися з рахунком - 0:0. У результаті доля путівки до другого раунду плей-офф вирішилася в серії пенальті.

Незважаючи на 120 проведених хвилин на полі "Вісенте Кальдерон", футболісти обох команд спокійно реалізовували 11-метрові удари. Вони без промахів пробили по 7 ударів, після чого до "точки" підійшов Лучано Нарсінг. Його удар потрапив у поперечину.

Хуанфран скористався промахом суперника і точним ударом вивів "Атлетіко" в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Матч-відповідь

"Атлетіко" (Мадрид) - ПСВ (Ейндховен) - 0: 0 (перший матч - 0: 0, по пенальті - 8:7)