Мессі знудило під час матчу

9,6 т.
Мессі

Нападнику каталонської "Барселони" Ліонелю Мессі стало зле під час товариського матчу в ОАЕ проти місцевого "Аль-Ахлі". Аргентинця знудило прямо на полі.

Інцидент із одним із кращих футболістів світу стався в середині першого тайму. На 25-й хвилині Мессі нахилився і вирвав на газон, після чого випив води і повернувся в гру, інформує Sport.

Сам матч завершився яскравою перемогою "Барси" з рахунком 5:3, а Лео відзначився забитим м'ячем і гольовою передачею.

Читайте: Пошив у дурні п'ятьох: Мессі забив знущальний гол сезону

Варто зазначити, що це не перший подібний випадок із зірковим гравцем. При цьому лікарі не бачать у Ліонеля жодної серйозної хвороби.

Як повідомляв "Обозреватель", Мессі знудило під час фіналу чемпіонату світу-2014.

Нагадаємо, напередодні Мессі зустрівся з хлопчиком, який підкорив світ футболкою Ліонеля з пакета.