планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Мілан" у новорічному матчі поставив на коліна "Реал"

2.2тЧитати матеріал російською

Італійський "Мілан" в барвистому товариському матчі на Dubai Challenge Cup в блискучому стилі здолав мадридський "Реал" - 4: 2.

Читайте:

Реал - Мілан - 2-4: дивитися відео голів

Як і личить виставковим іграм, вболівальники стали свідкам безлічі голів.

У першому таймі виконував соло форвард "Мілана" Стефан Ель-Шаараві, який був найнебезпечнішим у складі італійців. Саме "Фараон" провів другий м'яч після того, як рахунок у матчі відкрив Менез. На радість місцевих уболівальників, не пішов без забитого м'яча і Кріштіану Роналду.

Після перерви гра перетворилася на парад замін, що, втім, не завадило глядачам побачити ще три голи. Відзначилися все той же Ель-Шаараві, Пацціні і Карім Бензема, який реалізував пенальті.

Таким чином, "Реал" не зміг виграти черговий трофей в 2014 році.

Товариський матч. Dubai Challenge Cup

"Реал" (Мадрид, Іспанія) - "Мілан" (Італія) - 2: 4

Голи: Роналду, 36, Бензема, 84, з пенальті - Менез, 24, Ель-Шаараві, 31, 48, Пацціні, 73