"Барселона" забила 6 м'ячів і пройшла ПСЖ у Лізі чемпіонів

24.4тЧитати новину російською

Каталонська "Барселона" і німецька "Боруссія" стали ще двома командами, які вийшли в 1/4 фіналу футбольної Ліги чемпіонів сезону 2016/2017.

Іспанці оформили неймовірний камбек в історії футболу і відіграли ганебні 4 м'ячі, які вони пропустили в першій грі.

На 3-й хвилині Неймар відкрив рахунок, а під завісу першого тайму неймовірна командна помилка ПСЖ дозволила "Барсі" забити другий гол. До 50-ї хвилини "синьо-гранатові" вели 3:0, але забійний постріл Кавані, здавалося, поховав усі надії іспанських уболівальників.

Але господарі поля билися до кінця, змогли забити ще три м'ячі і феноменально пройти ПСЖ.

"Барселона" Іспанія - ПСЖ Франція - 6:1 (2:0, 4:1)

Голи: 1:0 - 3 Суарес, 2:0 - 40, автогол Курзава, 3:0 - 50, пенальті Мессі, 3:1 - 62 Кавані, 4:1 - 88 Неймар, 5:1 - 90, пенальті Неймар, 6:1 - 90 Серджио Роберто.
Барселона - Тер Стеген, Суарес, Піке, Умтіті, Іньєста (Туран, 65), Маскерано, Бускетс, Рафінья (Серджіо Роберто, 76), Ракітіч (Андре Гомеш, 84), Неймар, Мессі.
ПСЖ - Трапп, Тіаго Сілва, Курзава, Меньє, Маркіньос, Матюїді, Верратті, Лукас Моура (Ді Марія, 55), Рабьо, Дракслер (Орье, 75), Кавані.
Попередження: Матюїді (5), Дракслер (14), Піке (23), Бускетс (36), Кавані (42), Ракітіч (61), Неймар (64), Суарес (67).

У Дортмунді місцеві "джмелі" на гвинтики розібрали "Бенфіку". Після гостьової поразки 1:0 вдома підопічні Томаса Тухеля забили чотири голи на "Сигнал Ідуна Парк".

"Боруссія" Д Німеччина - "Бенфіка" Португалія - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 4 Обамеянг, 2:0 - 59 Пулішіч, 3:0 - 61 Обамеянг, 4:0 - 85 Обамеянг.
Боруссія Д - Бюркі, Бартра, Папастатопулос (Гинтер, 88), Шмельцер, Пішчек, Кастро, Вайгль, Пулішіч, Ерік Дурм, Обамеянг (Шюррле, 86), Дембеле (Кагава, 81).
Бенфіка - Едерсон, Луїзао, Лінделеф, Елізеу, Андре Алмейда, Сальвіо (Жонас, 64), Самаріс (Живкович, 74), Серви (Хіменес, 82), Пицци, Нелсон Семеду, Мітроглу.
Попередження: Кастро (31), Самаріс (33), Дембеле (38), Пішчек (65).

Нагадаємо, що у вівторок, 14 березня, відбудуться чергові відповідні дві гри 1/8 фіналу ЛЧ. "Ювентус" битиметься з "Порту", а "Лестер" прийматиме вдома "Севілью". Жеребкування наступного етапу пройде 17 березня.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!