Манчестер Сіті - Боруссія Менхенгладбах - 4-2: відео-огляд матчу | Обозреватель 09 грудня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Манчестер Сіті - Боруссія Менхенгладбах - 4-2: відео-огляд матчу

2.7тЧитати новину російською

У вівторок, 8 грудня, в матчі 6-го туру Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" обіграв мюнхенську "Боруссію". Зустріч в Манчестері завершилася з рахунком 4:2. До 80-ї хвилини "жеребці" вели в рахунку і все складалося для них просто шикарно, але потім "городяни" вчинили фантастичний камбек, забивши три голи за п'ять хвилин. Таким чином англійці зайняли перше місце в групі, залишивши команду Андре Шуберта ні з чим. Вашій увазі відео-огляд матчу.

"Манчестер Сіті" - "Боруссія М" - ??4:??2 (1:2)

Голи: Сільва 16 "- 1: 0, Корб 19" - 1: 1, Раффаеле де 43 "- 1: 2, Стерлінг 80" - 2 : 2, Стерлінг 82 "- 3: 2, Боні 85" - 4: ??2 "Манчестер Сіті": Харт, Кліші (Санья 81 '), Отаменді, Мангала, Коларов, Делфі (Боні 65'), Фернандіньо, Кевін Де Брейне ( Навас 65 '), Туре, Сільва, Стерлінг "Боруссія М": Зоммер, Ельведі, Крістенсен, Нордтвейт, Вендт (Азар 84'), Дахуд (Шульц 66 '), Джака, Корб, Джонсон (Дрміч 72'), Штіндль, Раффаель де

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".