"Барселона" виграла чемпіонат Іспанії

19,4 т.
'Барселона' виграла чемпіонат Іспанії

Каталонська "Барселона" стала чемпіоном Іспанії, завоювавши свій 24-й титул найсильнішої команди країни в історії клубу.

У 38-му турі Прімери "синьо-гранатові" впевнено обіграли на виїзді скромну "Гранаду" - 3:0. Команді Луїса Енріке для завоювання чемпіонства необхідна була тільки перемога. Нічия чи поразка не влаштовувала "синьо-гранатових", оскільки титул із рук каталонців міг вирвати їхній головний опонент - мадридський "Реал". І Королівський клуб робив для цього все можливе - у паралельному матчі з "Депортіво" Роналду вже на 7-й хвилині відкрив рахунок.

Читайте: Нова арена. "Барселона" показала свій стадіон майбутнього: ефектне відео

На початку зустрічі каталонці довгий час не могли зламати ешелоновану оборону "Гранади". Однак клас футболістів команд все ж дався взнаки вже у середині першого тайму. Альба пролетів по лівому флангу, а його простріл замкнув Суарес, розстрілявши порожні ворота.

Гол заспокоїв гостей, які перейшли на своє улюблене утримання м'яча, контролюючи хід поєдинку. А незадовго до перерви Суарес оформив дубль, знявши практично всі питання про переможця зустрічі і чемпіонство "Барси". У другому таймі "синьо-гранатовим" залишалося лише завершити розпочате. Підопічні Енріке спокійно могли доводити рахунок до розгромного задовго до фінального свистка, але зробили це лише на 86-й хвилині. Неймар і Суарес вийшли вдвох на воротаря і уругваєць оформив хет-трик.

Таким чином "Барселона" набрала 91 бал і захистила своє звання чемпіона, підтвердивши статус одного із найбільш титулованих клубів Іспанії і світу. До слова, у каталонців є можливість в цьому сезоні завоювати ще один трофей.

Читайте: Легендарний футболіст "Барселони" призначений віце-президентом у ФІФА

Після того, як "Барселона" сенсаційно вилетіла з Ліги чемпіонів від рук "Атлетіко", у неї ще залишився шанс виграти Кубок Іспанії. Матч проти "Севільї" відбудеться 22 травня.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що лідер "синьо-гранатових" Луїс Суарес встановив рекорд століття. Всього уругваєць забив у нинішньому чемпіонаті 40 м'ячів, випередивши Кріштіану Роналду, у якого в активі 35 голів у Примері.