Герой дня: суддя врятував життя парагвайського футболіста під час матчу

12,8 т.
Суддя врятував життя футболісту

Матч чемпіонату Аргентини з футболу в Прімері З між командами "Сан-Мігель" і "Дефенсорес" ледь не завершився трагедією. Головним героєм поєдинку став арбітр Яель Фалькон, який врятував життя одного з гравців.

На 12-й хвилині зустрічі захисник "Сан-Мігеля" Ісайа Оларіага зіткнувся головою з форвардом гостей Хав'єром Веласкесом. В результаті футболіст господарів впав на газон у несвідомому стані і у нього почалися конвульсії. Першим на допомогу гравцеві прийшов арбітр. Фалькон витягнув у захисника запалий язик, зумівши реанімувати парагвайця.

Читайте: Фантастика! Знаменитий аргентинський футболіст забив неймовірний штрафний в історії

Швидкій допомозі було потрібно більше п'яти хвилин, щоб вийти на поле. В результаті футболіста "Сан-Мігеля" забрали з поля на носилках і доставили в місцеву лікарню, передає Clarin Deportes.

Сама гра, незважаючи на серйозність інциденту, була відновлена через 30 хвилин і завершилася внічию 0:0.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що аргентинський футболіст забив фантастичний переможний гол із 30 метрів.