Футболіст "Челсі" зганьбився у провальному матчі із "Арсеналом"

11,4 т.
Футболіст 'Челсі' зганьбився у провальному матчі із 'Арсеналом'

Півзахисник лондонського "Челсі" Н'Голо Канте потрапив у комінічную ситуацію під час мату 6-го туру чемпіонату Англії із "Арсеналом".

Команда француза без варіантів поступилася "канонірам" - 0:3. А під час третьої гольової атаки суперника Канте став одним із головних невдах. Хавбек не тільки дозволив піти у відрив Алексісу Санчесу, але і не поспішав перервати небезпечний момент біля своїх воріт.

Видання Mirror помітило, що під час атаки "Арсеналу" Канте програв у швидкості... арбітру зустрічі Майклу Оліверу.

Водночас журналісти нагадали, що влітку "Челсі" виклав за гравця 30 мільйонів фунтів.

Читайте: Англійського тренера у перерві матчу проковтнула скажена риба: незвичайне відео

Як повідомляв "Обозреватель", тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моуріньо змусив своїх футболістів тренуватися на парковці.