"Динамо" програло чемпіону Швейцарії у феєричному матчі | Обозреватель 20 січня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Динамо" програло чемпіону Швейцарії у феєричному матчі

5.2тЧитати новину російською

20 січня київське "Динамо" провело другий контольний матч на зборах в Іспанії. Підопічні Сергія Реброва зазнали поразки від швейцарського "Базеля" з рахунком 2: 3, виграючи 2: 0.

Перший гол кияни забили на початку зустрічі. Відзначився Домагой Віда. А на 64-й хвилині Лукаш Теодорчик подвоїв перевагу.

Але швейцарці через три хвилини скоротили відставання, а потім і зрівняли рахунок. Обидва голи у ворота Шовковського забив Емболо.

В кінці матчу Емболо заробив пенальті, а Дельгадо впевнено його реалізував. Чемпіон Швейцарії та учасник 1/8 фіналу Ліги чемпіонів здобув вольову перемогу.

Відзначимо, що весь матч йшов сильний дощ, що, втім, не заважало командам показувати хороший футбол.

Нагадаємо, в першому матчі в Марбельї "Динамо" розгромило другу команду гладбахскької "Боруссії" . А 23 січня динамівці зіграють проти ангольської "Бенфіки" (Луанда).

ДИНАМО Київ - БАЗЕЛЬ Швейцарія - 2: 3

Динамо (1 тайм): 23. Рибка - 24. Віда, 6. Драгович, 30. Бетао, 20. Гусєв (К), 77. Цуріков, 16. Сидорчук, 4. Велозу, 9. Харатін, 10. Ярмоленко, 22. Кравець (19. Хльобас, 35 ') Динамо (2 тайм): 1. Шовковський - 2. Даніло Сілва, 34. Хачеріді, 3. Селін, 45. Калитвинцев - 17. Риболовля - 15. Мякушко, 90. Беланда, 29. Буяльський, 7. Ленс - 19. Хльобас (91. Теодорчик, 58 ')

Базель (стартовий склад): 1. Вацлік - 7. Дзуффі, 9. Штреллер (К), 11. Гаши, 16. Шер, 17. Сухі, 19. Сафарі, 20. Фрай, 25. Гонсалес, 33. Ельнені, 34. Джака

1: 0 Домагой Віда, 10 '

2: 0 Лукаш Теодорчик, 64 '

2: 1 Брель Емболо, 67 '

2: 2 Брель Емболо, 79 '

2: 3 Матіас Дельгадо, 89 '

Попередження: Марек Сухі, 21 '; Олег Гусєв, 42 '; Євген Хачеріді, 88 '