"Дніпро" виграв матч-трилер у чемпіонаті України: відео голів

5,1 т.
'Дніпро' виграв матч-трилер у чемпіонаті України: відео голів

Другий тур чемпіонату України завершився класним матчем в Дніпропетровську.

"Дніпро" переміг "Чорноморець" з рахунком 4: 2, програючи 0: 2 в середині другого тайму.

ДНІПРО - ЧОРНОМОРЕЦЬ - 4-2: дивитися відео матчу в HD

Одесити відкрили рахунок у середині першого тайму. Калитвинцев забив розкішний гол. Отримавши передачу зі своєї половини поля, Влад на замаху прибрав одного захисника, прокинув м'яч повз іншого і класни\мих обвідним ударом з лівої вразив ворота Дениса Бойка.

А коли на початку другого тайму Хочолава подвоїв перевагу одеситів, то запахло сенсацією.

дивіться: Чигринський в шоці! Захисник "Дніпра" здивував усіх в роздягальні

Але дніпряни врятувалися від ганьби. Спершу Ротань ідеальним ударом зі штрафного скоротив відставання. Потім Безус класно зіграв головою після подачі кутового, зрівнявши рахунок.

А на 78-й хвилині шедевр створив Калинич, забивши гол "ножицями".

Чудові моменти були ще у Безуса і Калініча, але в обох випадках дніпряни били повз ворота. А в компенсований час Калинич оформив дубль. Є перша перемога "Дніпра" в чемпіонаті.

Дніпряни реабілітувалися перед уболівальниками за нічию з "Говерлою" у першому турі. У третьому турі "Дніпро" поїде в Полтаву, а "Чорноморець" прийме "Динамо".

Дивіться: Дружина-красуня футболіста "Дніпра" зловила змію голими руками: фотофакт

ЛІГА ПАРІ-МАТЧ. 2 тур

Дніпропетровськ. "Дніпро-Арена"

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

ДНІПРО Дніпропетровськ - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса - 4: ??2

Дніпро: 71. Бойко, 14. Чеберячко, 23. Дуглас Сілва, 30. Папа Гуйє, 19. Безус, 25. Федорчук (7. Канкава, 46 '), 29. Ротань, 9. Калинич, 97. Близниченко (20. Бруно Гама, 54 '), 99. Матеус (12. Лео Матос, 70'), 11. Селезньов Запасні: 77. Шеліхов, 44. Федецький, 15. Чигринський, 17. Баланюк

Чорноморець: 12. Боровик, 5. Хочолава, 25. Мартиненко, 33. Слинкин, 10. Калитвинцев, 16. Філімонов, 18. Шаповал, 20. Куценко, 32. Петько (19. Калита, 86 '), 14. Мурашов (78. Соломка, 74 '), 21. Переверза (52. Насими, 58') Запасні: 71. Безрук, 11. Смирнов, 6. Ковалець, 23.

Немчанінов 0: 1 Влад Калитвинцев, 24 ' 0: 2 Давид Хочолава, 51 ' 1: 2 Руслан Ротань, 63 ' 2: 2 Роман Безус, 71 ' 3: 2 Нікола Калинич , 78'4: 2 Нікола Калинич, 90 + 4 ' Попередження: Нікола Калинич, 13 '; Андрій Слинкин, 26 '; Матеус, 60 '; Папа Гуйє, 67 '; Давид Хочолава, 74 '