Лідер "Манчестер Юнайтед" побив багаторічний рекорд Бекхема

25,1 т.
Ібрагімович Руні

Форвард "Манчестер Юнайтед" Уейн Руні встановив рекорд збірної Англії за кількістю зіграних поєдинків польовим гравцем. Відбірковий матч ЧС-2018 проти Словаччини став для капітана МЮ 116-м у футболці "Трьох Левів".

Таким чином нападник побив багаторічне досягнення Девіда Бекхема, який із 2009 року був рекордсменом національної команди. В активі легендарного півзахисника 115 матчів за збірну Англії.

ЧИТАЙТЕ: Ганьба дня: збірна Голландії сенсаційно програла вдома, показавши найгірший результат із 1933 року

Варто зазначити, що поєдинок у Трнаві на стадіоні "Міська арена" вийшов вельми важким для гостей. З огляду на видалення словацького захисника Шкртела на початку другого тайму, британці володіли ігровою та територіальною перевагою.

Довгий час гості не могли зламати ешелоновану оборону господарів і здавалося, що матч завершиться нульовою нічиєю. Перемогу "Левам" приніс гол Лаллана на 5-й доданій хвилині.

Нагадаємо, завтра, 5 вересня, свій поєдинок першого туру відбору на ЧС-2018 зіграє збірна України.

"Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу Україна - Ісландія. Початок зустрічі о 21:45.